Екстрадиція Фірташа: австрійське МЗС аналізує, чи відповідає це "національним інтересам"


Міністерство закордонних справ Австрії вивчає питання видачі українського мільярдера Дмитра Фірташа США, зокрема про те, чи відповідає його екстрадиція національним інтересам
Про це повідомили у Міністерстві юстиції Австрії на запит DW.

"Питання видачі українського бізнесмена нині перебуває на розгляді зовнішньополітичного відомства країни, яке сформулює мін’юсту свою офіційну позицію" — йдеться у відповіді міністерства. Об этом сообщает newsliga.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зазначається, що відповідно до австрійського законодавства, міністр юстиції має ухвалювати рішення "з урахуванням інтересів та міжнародних зобов’язань Республіки Австрія". Саме з цієї точки зору питання екстрадиції має оцінити МЗС.

Водночас у МЗС Австрії не відповіли на запит видання про часові рамки розгляду питання і про те, чи проводяться з цього приводу консультації з Вашингтоном.

Нагадаємо, наприкінці червня колегія суддів Верховного суду Австрії відхилила клопотання українського олігарха Дмитра Фірташа щодо перегляду рішення Вищого земельного суду Відня про допустимість його екстрадиції до США.

Остаточне рішення щодо екстрадиції Дмитра Фірташа до США тепер прийматиме федеральний міністр юстиції Австрії.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/11/ekstradyciya_firtasha_avstriyske_mzs_analizuye_chy_vidpovidaye_ce_quotnacionalnym_interesamquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя